Jak poprawić słabe libido

Ta wizualizacja pokazuje przyczyny zgonów osób, które zmarły między 15 a 49 rokiem życia. Na przykład w Stanach Zjednoczonych nowotwory są głównym powodem zgonów. W Indiach to biegunkowe dolegliwości; w Bangladeszu i Chinach tonie; aw RPA HIV / AIDS.

istnieją różnice we wskaźnikach przedwczesnych umierania i zachorowań w zespołach ds. deprywacji społeczno-ekonomicznej według wieku i stosunku płciowego . The Washington Post – Stany Zjednoczone wydają więcej na opiekę zdrowotną niż inne kraje.

Na najlepszym wykończeniu wymiarów Uzbekistan miał opłatę w wysokości 724 za sto 000 http://www.floraisonsmusicales.com/w-ktorym-momencie-do-lekarza/ . Szacunki udowodnione na tej wizualizacji przedstawiają liczbę zgonów przypisanych poszczególnym czynnikom zagrożenia w 2017 roku. Oznacza to, że nie możemy zsumować wszystkich „przypisywanych zgonów” i wyciągnąć wniosku, że jest to dokładna liczba zgonów.

Ta wizualizacja ukazuje przyczyny zgonu ludzi, którzy w chwili śmierci mieli 70 lat i więcej. Ta wizualizacja ukazuje przyczyny śmierci osób zmarłych między pięćdziesiątką a 69 rokiem życia.

Raport dodatkowo pokazuje, że wczesne umieranie i choroby związane z dobrostanem psychicznym, dietą, używaniem narkotyków, uzależnieniem od tytoniu i alkoholu są częstsze na obszarach biedniejszych niż na bogatszych. Głównymi przyczynami złego stanu zdrowia lub przedwczesnego umierania są problemy z używaniem narkotyków, choroby serca, rozpacz, rak płuc i przewlekła obturacyjna choroba płuc.

W konsekwencji coraz więcej ludzi umiera z powodu chorób niezakaźnych. Dolegliwości sercowo-naczyniowe są głównym powodem umierania na świecie. Drugą co do wielkości przyczyną są nowotwory. W tej sekcji prawdopodobnie możesz zobaczyć przyczyny śmierci wszystkich narodów na świecie. Często ludzie mieli różne problemy zdrowotne, a około 2 miliardy ludzi na całym świecie miało ponad 5 dolegliwości zdrowotnych.

Ogólnie widzimy potężny podział między Wschodem a Zachodem we wskaźnikach zgonów z powodu CVD. Stawki w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej / Północnej są zwykle znacznie niższe niż w Europie Wschodniej, Azji i Afryce. Na przykład we Francji standaryzowana według wieku stawka wynosiła około 86 na sto 000 w 2017 r .; w całej Europie Wschodniej wskaźnik ten był około 5 razy wyższy i wynosił 100 000.

Wśród osób w wieku 80 lat i starszych w rozwiniętych lokalizacjach międzynarodowych około sześćdziesięciu pięciu osób cierpiało na 5 do 9 chorób, a 1/4 miała 10 lub więcej. Naukowcy przeanalizowali informacje o około 300 dolegliwościach i stanach http://www.freshmeadows.net/warzywa-i-owoce-dla-osob-ktore-pragna-pieknej-sylwetki/ – od trądziku i PMS po ciągłe sytuacje odpowiadające chorobie wieńcowej i cukrzycy – oraz o ponad 2300 konsekwencjach związanych z chorobą u ludzi w 188 międzynarodowych lokalizacjach.

W skali globalnej zgony w wieku 5-14 12 miesięcy stanowią niewielki odsetek ogółu (1-2%). Ta wizualizacja ujawnia przyczyny zgonów dzieci, które zmarły w wieku od 5 do 14 lat. Korzystając z osi czasu na wykresie, możesz również zbadać, w jaki sposób liczba zgonów według przyczyny zmieniała się w czasie.